Program pro 5. ročník - 20.8.2022

Informace: Na místě akce je nutné dodržovat aktuální epidemiologická nařízení, jako u podobných akcí.


AC/DC Tribute

AC/DC Tribute

Ukázka

14:00

AC/DC TRIBUTE je parta fanoušků známé australské kapely. Tihle kluci z východních Čech se pomocí rekvizit, jako jsou děla a zvon, snaží divákovi nabídnout show co nejvěrnější originálu. Na pódiu do toho dávají vše a jejich oddanost této hudbě se zrcadlí v energické smršti, která je pro jejich koncerty tak typická.


Krkonošské matky

Krkonošské matky

Ukázka

16:00

Kapela Krkonošské matky vznikla jak jinak než u piva, toho Trutnovského, v hlavách dvou z kapelníků. Brzo se nakazil třetí a vznikl název Krkonošské matky. Rok 2018 přinesl výborného parťáka i zkušebnu. A tak kapela vyrazila na cestu. Hrajou výhradně vlastní skladby. Držte jim palce a podpořte je.
Členové kapely: Ríša, Honza, Michal a Adam


Rimortis

Rimortis

Ukázka

17:30

Během roku 2019 připravili výroční dvojCD „Dvacet černých růží“, které vyšlo v září jako dárek pro věrné fanoušky, kteří kapele projevují přízeň během těch dvaceti let. V lednu 2020 však dochází z osobních důvodů k odchodu zpěváka a bubeníka, a tak kapela nabrala novou sílu a mladou krev v podobě příchodu zpěváka Jaromíra Bartoše a bubeníka Kamila Růžičky. Slibný rozjezd sestavy zpomalila vlna coronaviru, ovšem od léta 2020 jede kapela v těch správných kolejích. Členové kapely jsou Jaromír Bartoš (zpěv), Martin Čermák (kytara), Jirka Vrba (klávesy), Vašek Mrzena (basa), Kamil Růžička (bicí).


Škwor

Škwor

Ukázka

20:00

Škwor je česká hudební skupina pohybující se na pomezí nu-metalu a hard-rocku. Založena byla v roce 1998 jejich současnými členy Petrem Hrdličkou a Tomášem Kmecem, kdy začíná působit pod názvem Skwar. Na svých počátcích hraje spíše směs metalu a punku, což je slyšet na jejich prvotině s názvem Mayday, které vyšlo dva roky po založení skupiny.
Od té doby začíná Škwor koncertovat na festivalech po celé republice a začíná se objevovat i na televizních obrazovkách. Po Arakainu si je jako před kapelu berou i rockoví Harlej a v roce 2003 i český velikán, skupina Kabát.


Wishmasters

Wishmasters

Ukázka

22:00

Wishmasters je česká symfonicmetalová hudební skupina. Byla založena v roce 2007 původně jako Nightwish revival. V roce 2012 se však stala plnohodnotnou autorskou kapelou a o dva roky později vydala svoje první album s názvem Beatrice. S albem Beatrice, kapela absolvovala první koncertní turné, nad kterým převzal záštitu přední český metalový magazín Spark. Kapela tak procestovala plno míst, jak v České republice, tak v zahraničí. Mladí hudebníci z Čech, tak měli možnost poprvé stát na stejných prknech jako nizozemští Within Temptation (Festival Rock Pod Kameňom), nebo navštívit pódia velkých festivalů jako Masters of Rock, či Basinfire Fest. Dále si zahráli na polském Green Water Festivalu, kde zvítězili v soutěži o nejlepší kapelu festivalu.


PurpleMania

PurpleMania

Ukázka

23:45

Uslyšíte nejen známé písně Deep Purple, ale i hity dalších kapel jako jsou Led Zeppelin, ZZ top, Steppenwolf, Beatles, Metallica nebo Nirvana.


Celým dnem Vás provede moderátor rádia Černá hora - Petr Ticháček.
O přestávkách budou probíhat soutěže o ceny, prezentace piv a další zajímavosti.


Program z 4. ročníku 2021

Program z 3. ročníku 2020

Program z 2. ročníku 2019

Program z 1. ročníku 2018

Generální partner
Generální partner - Kooperativa
Mediální partner
Letos budeme čepovat