Program pro 4. ročník - 21.8.2021

Informace: Na místě akce nebude probíhat testování na COVID-19, je proto nutné dodržovat aktuální epidemiologická nařízení, jako u podobných akcí.


Limetall

Limetall

Ukázka

14:15

Ostravský Citron odehrál poslední koncert v klasické sestavě v září 2015. Od té doby existují dvě kapely. Čtyři z pěti muzikantů pokračují pod názvem Limetal. Kytarista Jaroslav Bartoňi baskytarista Václav Vlasák jsou spojovaní s nejslavnější érou Citronu, která začala v roce 1984 a aranžérsky a skladatelsky se podíleli na všech zásadních albech včetně kultovních Plni Energie a Radegast.
Zpěvák Fany Michalík zase v kapele vystřídal na přelomu osmdesátých s devadesátých let Láďu Křížka a je slyšet i na desce Citronu Vypusťte psy z roku 1990. Později zastoupil i legendárního Standu Hranického, který zemřel v roce 2013. Jako poslední do kapely přibyl kytarista Jiří Šperl, který v Citronu nahradil prázdné místo po zemřelém Jindřichu Kvitovi. Za bicí v nové kapele Limetal zasedl Lukáš Pavlík (Ewa Farna, Dymytry, Čechomor). První koncert proběhl 5.11.2015 v Hard Rock Cafe v Praze.


JS Band - Jiří Schellinger revival

JS Band - Jiří Schellinger revival

16:15

Banda kluků z Jičína, "žerou" Jirku Schelingera a celou bandu kolem něho v čele s Ringem. Zahrají známé pecky Jiřího Schelingera.


Vaťák

Vaťák

Ukázka

18:30

Místní Královédvorskou kapelu VaŤák, není třeba nejak moc přestavovat. Od roku 2003 po rozadu kapely White Baron, hraje největší hity od nejznámější a nejpopulárnější české kapely KABÁT. Členové kapely jsou Ivan Mann (Baskytara, sbory), Kamil Hroch (Kytara). Miroslav Koutník (Zpěv), Petr Páleník (Bicí) a Dan "Waltr" Komárek (Kytara).


Wohnout

Wohnout

Ukázka

21:15

Wohnout je česká hudební skupina z Prahy. Tvoří ji bratrská dvojice Jana a Matěje Homolových, baskytarista Jiří Zemánek a bubeník Zdeněk Steiner. Prvopočátky kapely sahají do roku 1988, v první polovině 90. let však nastala pauza: vznik kapely lze tedy datovat k únoru 1996. V roce 2015 a 2017 zahrála kapela na rumunském festivalu Banát. Wohnouti pravidelně vystupují na českých letních festivalech i během roku na samostatných koncertech.


Nanovor

Nanovor

Ukázka

23:00

Nanovor (hard rock-heavy) z města Červený Kostelec se považuje za ryze zábavovou se všemi klady i zápory tohoto. Funguje na bázi pivo - zelená a je schopna hrát za jakýchkoli slušnějích podmínek. Hlavně že je mír!!!

Nanovor je především parta a až potom kapela. Svoji existenci nijak nepřeceňuje. Poděkování patří hlavně fanouškům, kteří svojí účastí drží kapelu při životě.


Celým dnem Vás provede moderátor rádia Černá hora - Petr Ticháček.
O přestávkách budou probíhat soutěže o ceny, prezentace piv a další zajímavosti.


Program z 3. ročníku 2020

Program z 2. ročníku 2019

Program z 1. ročníku 2018

Generální partner
Generální partner - Kooperativa
Mediální partner
Již jsme čepovali