Hudba Praha Band

Hudba Praha Band

Ukázka

14:00 - 15:30

Jako pokračování Hudby Praha po rozpadu v roce 2015. Hudba Praha Band hraje největší hity kapel Jasná páka  a Hudba Praha. Bratři Zatloukalové zakládající členové skupin Jasná Páka a Hudba Praha, doplněný tradiční rytmikou bubeníka Ludvíka "Emana" Kandla a basovým kytaristou Jirkou Jelínkem, je zárukou původního soundu kapely. Zpěvák Zdeněk Hnyk, vokalistka Jarmila "Jamajka" Koblicová dlouholetá opora Hudby Praha a Lucie "Lů" Jandová spolu se saxofonistou Jakubem Doudou sestavu skvěle doplňují.
Těšit se můžete na pecky jako Paralet, Ryba Badys, Špinavý záda, Pal vocuď, Cizej chlap, Marihuana, Máma táta.


Benjamins clan

Benjamin´s clan

Ukázka

16:15 - 17:30

Benjaming’s Clan je pokračování kapely Benjaming Band. Tvorba je ovlivněna keltskou hudbou, do toho všeho patří punk-rockové kořeny, drtek folku, popu a tím vzniká tzv. Celtic pop… Rock’n’Dudy. K hudbě Benjaming’s Clan neodmyslitelně patří dudy, housle, banjo, akordeon, whistle.


VaŤák

VaŤák

Ukázka

18:15 - 20:00

Místní Královédvorskou kapelu VaŤák, není třeba nejak moc přestavovat. Od roku 2003 po rozadu kapely White Baron, hraje největší hity od nejznámější a nejpopulárnější české kapely KABÁT. Členové kapely jsou Ivan Mann (Baskytara, sbory), Kamil Hroch (Kytara). Miroslav Koutník (Zpěv), Petr Páleník (Bicí) a Dan "Waltr" Komárek (Kytara).


Komunál

Komunál

Ukázka

20:45 - 22:30

Komunál, dříve Komunální odpad, je rock-metalová kapela z Chlumce nad Cidlinou založená v roce 1992. Patří mezi nejpopulárnější kapely východočeského kraje a mnohokrát vystupovala i v našem městě. Kapela za svoji existenci vydala celkem 14 CD a DVD. Lídrem skupiny je zpěvák Luboš Suchánek. Další členové kapely jsou Jarda "Bárt" Novák (klávesy), David Hlaváček (bicí), Pavel "Erny" Hanuš (kytara), Filip Litera (baskytara), Radek Plachetka (kytara).


UDG

UDG

Ukázka

23:15 - 00:30

UDG je česká pop-rocková hudební skupina pocházející z Ústí nad Labem. Založena byla v roce 1998. Zásadní zvrat v kariéře přichází v květnu roku 2004, kdy se skupina UDG stala z rozhodnutí odborné poroty vítězem druhého ročníku soutěže Coca-Cola PopStar a podepsala smlouvu na vydání alba s hudebním vydavatelstvím Sony BMG. Kapela se několikrát umístila v anketě ŽEBŘÍK a dalších hudebních soutěžích. 

Kapela neustále velmi pilně koncertuje a každoročně ji najdete prakticky na všech významných letních akcích. UDG jsou rovněž jednou z nejpopulárnějších kapel na sociálních sítích. Mezi jejich  nejznámější skladby patří Duše slečny Mai, Kurtizána, Motýl.


Mr.Moss

Mr. Moss

Ukázka

01:00 - 02:00

Závěr večera bude patřit kapele Mr.Moss z Hradce Králové.

Elektroswingová kapela Vás rozproudí svými elektrizujícími rytmy, v ukázce si můžete poslechnout jejich debutový singl Swinging with ya Baby.


Celým dnem Vás provede moderátor rádia Černá hora - Petr Ticháček.
O přestávkách budou probíhat soutěže o ceny, prezentace piv a další zajímavosti.

Generální partner
Generální partner - Kooperativa
Mediální partner
Letos budeme čepovat