Předběžný program pro 7. ročník - 17.8.2024


Vitacit

Ukázka

Vitacit - Ovocná limonáda v prášku vznikla v roce 1970 a byl to velký hit! Skupina Vitacit se dala dohromady jen o pár roků později a taky se z ní stala legenda. A legendy mají právo se odmlčet a zase povstat z popela. A přesně to se právě stalo. Poslední comeback se uskutečnil před necelými deseti lety. Tehdy se Vitacit propojil s Kreysonem, ale ten je už také pryč.
A kam znovuzrozený Vitacit směřuje? Především do oblíbeného období poloviny 80. let, ale s tím, nevynechá ani časem prověřené hity od roku 1976 až po novější skladby první poloviny devadesátých let.


Metallica revival Prostějov - Damage, inc.

Ukázka

Nejstarší revival Metallicy v ČR, hrají většinou festivaly, přes zimu kluby, tu a tam i opravdovým gurmánům na soukromé párty. Jirka „Keli“ Köhler – sólová kytara a zpěv, Jirka „Taťka“ Mejstřík – rytmická kytara, Nomak – basa, Tomáš Kolkop – bicí


Arakain

Ukázka

Česká metalová kapela, která byla založena v roce 1982 z bývalých členů kapely Apad, jejímž zpěvákem byl Aleš Brichta. Ten se stal frontmanem kapely Arakain a byl jím až do roku 2002. Po jeho odchodu z kapely jej nahradil Petr Kolář a nakonec od roku 2005 pak Jan Toužimský.


Absolut Deafers

Ukázka

Rocková kapela z údolí Beskyd. Začátek kapely se datuje na prosinec 2007. Honza "JOKER" Jašek - zpěv, Jirka "CREMIL" Czyž - kytara, Ondra Larisch - Basová kytara, Jonáš Mrva - Bicí


Atlantis

Ukázka

Vznik kapely byl v roce 1980, základ kapely L.Hatle, P.Volanský a V.Volanský. Dnešní podoba kapely je L.Hatle, R.Kolář, P.Volanský, L.Verner a J.Prager.


Celým dnem Vás provede moderátor Petr Ticháček.
O přestávkách budou probíhat soutěže o ceny, prezentace piv a další zajímavosti.


Program 6. ročníku 2023

Program 5. ročníku 2022

Program 4. ročníku 2021

Program 3. ročníku 2020

Program 2. ročníku 2019

Program 1. ročníku 2018

Generální partner
Generální partner - Kooperativa
Mediální partner
Již jsme čepovali