Program pro 3. ročník - 15.8.2020


Odyssea

Odyssea

Ukázka

14:00

Odyssea je rocková skupina z Plzně. Vznikla v roce 1972 pod jménem Koule, Vozembouch. Koncertuje nejčastěji na tanečních zábavách, má za sebou již více jak 6 tisíc vystoupení.


Wishmasters

Wishmasters

Ukázka

16:15

Wishmasters je česká symfonicmetalová hudební skupina. Byla založena v roce 2007 původně jako Nightwish revival. V roce 2012 se však stala plnohodnotnou autorskou kapelou a o dva roky později vydala svoje první album s názvem Beatrice. S albem Beatrice, kapela absolvovala první koncertní turné, nad kterým převzal záštitu přední český metalový magazín Spark. Kapela tak procestovala plno míst, jak v České republice, tak v zahraničí. Mladí hudebníci z Čech, tak měli možnost poprvé stát na stejných prknech jako nizozemští Within Temptation (Festival Rock Pod Kameňom), nebo navštívit pódia velkých festivalů jako Masters of Rock, či Basinfire Fest. Dále si zahráli na polském Green Water Festivalu, kde zvítězili v soutěži o nejlepší kapelu festivalu.


Sto zvířat

Sto zvířat

Ukázka

18:00

Sto zvířat je česká klubová kapela hrající hudbu obvykle žánrově zařazovanou jako ska. Byla založena roku 1990 v Praze na základech rock'n'rollového bandu Matěj Čech. Objíždí mnohé festivaly (např. Zámostí).


AC/DC Tribute

AC/DC Tribute

Ukázka

20:00

AC/DC TRIBUTE je parta fanoušků známé australské kapely. Tihle kluci z východních Čech se pomocí rekvizit, jako jsou děla a zvon, snaží divákovi nabídnout show co nejvěrnější originálu. Na pódiu do toho dávají vše a jejich oddanost této hudbě se zrcadlí v energické smršti, která je pro jejich koncerty tak typická.


UDG

UDG

Ukázka

22:00

UDG je česká pop-rocková hudební skupina pocházející z Ústí nad Labem. Založena byla v roce 1998. Zásadní zvrat v kariéře přichází v květnu roku 2004, kdy se skupina UDG stala z rozhodnutí odborné poroty vítězem druhého ročníku soutěže Coca-Cola PopStar a podepsala smlouvu na vydání alba s hudebním vydavatelstvím Sony BMG. Kapela se několikrát umístila v anketě ŽEBŘÍK a dalších hudebních soutěžích. 

Kapela neustále velmi pilně koncertuje a každoročně ji najdete prakticky na všech významných letních akcích. UDG jsou rovněž jednou z nejpopulárnějších kapel na sociálních sítích. Mezi jejich  nejznámější skladby patří Duše slečny Mai, Kurtizána, Motýl.


Creedence Revival

Creedence Revival

Ukázka

24:00

V 90. letech vzniklo na domácí scéně mnoho revivalových skupin. Stále tu však jedna chyběla. Partička muzikantských matadorů z východních Čech proto založila český revival americké skupiny Creedence Clearwater Revival. Při živém vystoupení pětičlenné skupiny uslyšíte pohodový, melodický country rock. Kapela má v programu výběr těch nejlepších a nestárnoucích hitů této americké hudební legendy.


Celým dnem Vás provede moderátor rádia Černá hora - Petr Ticháček.
O přestávkách budou probíhat soutěže o ceny, prezentace piv a další zajímavosti.


Program z 2. ročníku 2019

Program z 1. ročníku 2018

Generální partner
Generální partner - Kooperativa
Mediální partner
Již jsme čepovali