Program pro 2. ročník - 17.8.2019


Queen revival

Pilsen QUEEN Tribute band

Ukázka

14:00

Pilsen Queen Tribute Band je hudební skupina z Plzeňského kraje, kterou tvoří ověření muzikanti mající za sebou stovky vystoupení v kapelách různého žánru. Aby vzdali hold této kapele, začali spolu v létě roku 2007 hudebně spolupracovat Pavel Vlach, Filip Nováček, Michal Rajtmajer, Roman Škala, Martin Petrášek a Radek Vaník a výsledkem jejich spolupráce je projekt s názvem Pilsen Queen Tribute Band. Hudební projev tohoto seskupení lze charakterizovat jako precizní hudební reprodukci studiových verzí skladeb skupiny Queen včetně tolik charakteristických vokálů. Repertoár skupiny je tvořen množstvím skladeb, které tvoří téměř celou tvorbu skupiny Queen. Těžištěm vystoupení jsou však oblíbené Hity z alb The Works, A Kind Of Magic a The Game.


Krkonošské matky

Krkonošské matky

Ukázka

15:45

Kapela Krkonošské matky vznikla jak jinak než u piva, toho Trutnovského, v hlavách dvou z kapelníků. Brzo se nakazil třetí a vznikl název Krkonošské matky. Rok 2018 přinesl výborného parťáka i zkušebnu. A tak kapela vyrazila na cestu. Hrajou výhradně vlastní skladby. Držte jim palce a podpořte je.
Členové kapely: Ríša, Honza, Michal a Adam


Komunál

Komunál

Ukázka

17:30

Komunál, dříve Komunální odpad, je rock-metalová kapela z Chlumce nad Cidlinou založená v roce 1992. Patří mezi nejpopulárnější kapely východočeského kraje a mnohokrát vystupovala i v našem městě. Kapela za svoji existenci vydala celkem 14 CD a DVD. Lídrem skupiny je zpěvák Luboš Suchánek. Další členové kapely jsou Jarda "Bárt" Novák (klávesy), David Hlaváček (bicí), Pavel "Erny" Hanuš (kytara), Filip Litera (baskytara), Radek Plachetka (kytara).


Olympic

Olympic

Ukázka

20:00

Původní členové patří mezi zakladatele české rockové hudby, debutové album Želva je považováno za jedno z přelomových alb českého bigbítu. Po slabším období, kterým si skupina prošla v první polovině 70. let dvacátého století, nastává další z vrcholů tvorby v podobě konceptuální albové trilogie Prázdniny na Zemi, Ulice a Laboratoř. Tu už nahrává baskytarista Milan Broum, který do skupiny vnesl nejen moderní vidění rockové hudby, ale hlavně skvělé instrumentální výkony, o kterých přesvědčil už na svém prvním albu v sestavě Olympiku, kterým byl Marathón. Hrají hlavně melodické rockové písně s kvalitními texty a nápaditými aranžemi.


VaŤák

VaŤák

Ukázka

22:00

Místní Královédvorskou kapelu VaŤák, není třeba nejak moc přestavovat. Od roku 2003 po rozadu kapely White Baron, hraje největší hity od nejznámější a nejpopulárnější české kapely KABÁT. Členové kapely jsou Ivan Mann (Baskytara, sbory), Kamil Hroch (Kytara). Miroslav Koutník (Zpěv), Petr Páleník (Bicí) a Dan "Waltr" Komárek (Kytara).


Atlantis

Atlantis

Ukázka

24:00

Vznik kapely byl v roce 1980, základ kapely L.Hatle, P.Volanský a V.Volanský. Dnešní podoba kapely je L.Hatle, R.Kolář, P.Volanský, L.Verner a J.Prager.


Celým dnem Vás provede moderátor rádia Černá hora - Petr Ticháček.
O přestávkách budou probíhat soutěže o ceny, prezentace piv a další zajímavosti.


Program z 1. ročníku 2018

Generální partner
Generální partner - Kooperativa
Mediální partner
Letos budeme čepovat