Předběžný program pro 2. ročník - 17.8.2019


Queen revival

QUEEN Revival

Ukázka

Prague Queen je česká hudební skupina interpretující hity britské skupiny Queen. Kapelu založil v roce 2015 profesionální bubeník Jiří Jirsa, který léta působil jako bubeník Dalibora Jandy, Ivety Bartošové, Petra Spáleného. Dále do kapely oslovil zpěváka Jaroslava Břeského a kytaristu Stanislava Jelínka. V roce 2016 do kapely přišel na post klávesisty Martin Otruba a koncem roku kamarád a dlouholetý kolega Standy Jelínka baskytarista František Raba. Zpěvák skupiny Prague Queen Jaroslav Břeský zpíval na oficiální akci pořádané managmentem skupiny Queen k nedožitým 70. narozeninám Freddie Mercuryho ve švýcarském Montreux. Od roku 2009 spolupracuje osobně s Peterem Freestone bývalým osobním asistentem a nejbližším kamarádem Freddie Mercuryho, který mu umožnil nahlédnout do způsobu vystupování rockového krále.


Krkonošské matky

Krkonošské matky

Ukázka

Kapela Krkonošské matky vznikla jak jinak než u piva, toho Trutnovského, v hlavách dvou z kapelníků. Brzo se nakazil třetí a vznikl název Krkonošské matky. Rok 2018 přinesl výborného parťáka i zkušebnu. A tak kapela vyrazila na cestu. Hrajou výhradně vlastní skladby. Držte jim palce a podpořte je.
Členové kapely: Ríša, Honza, Michal a Adam


Komunál

Komunál

Ukázka

Komunál, dříve Komunální odpad, je rock-metalová kapela z Chlumce nad Cidlinou založená v roce 1992. Patří mezi nejpopulárnější kapely východočeského kraje a mnohokrát vystupovala i v našem městě. Kapela za svoji existenci vydala celkem 14 CD a DVD. Lídrem skupiny je zpěvák Luboš Suchánek. Další členové kapely jsou Jarda "Bárt" Novák (klávesy), David Hlaváček (bicí), Pavel "Erny" Hanuš (kytara), Filip Litera (baskytara), Radek Plachetka (kytara).


Olympic

Olympic

Ukázka

Původní členové patří mezi zakladatele české rockové hudby, debutové album Želva je považováno za jedno z přelomových alb českého bigbítu. Po slabším období, kterým si skupina prošla v první polovině 70. let dvacátého století, nastává další z vrcholů tvorby v podobě konceptuální albové trilogie Prázdniny na Zemi, Ulice a Laboratoř. Tu už nahrává baskytarista Milan Broum, který do skupiny vnesl nejen moderní vidění rockové hudby, ale hlavně skvělé instrumentální výkony, o kterých přesvědčil už na svém prvním albu v sestavě Olympiku, kterým byl Marathón. Hrají hlavně melodické rockové písně s kvalitními texty a nápaditými aranžemi.


VaŤák

VaŤák

Ukázka

Místní Královédvorskou kapelu VaŤák, není třeba nejak moc přestavovat. Od roku 2003 po rozadu kapely White Baron, hraje největší hity od nejznámější a nejpopulárnější české kapely KABÁT. Členové kapely jsou Ivan Mann (Baskytara, sbory), Kamil Hroch (Kytara). Miroslav Koutník (Zpěv), Petr Páleník (Bicí) a Dan "Waltr" Komárek (Kytara).


Atlantis

Atlantis

Ukázka

Vznik kapely byl v roce 1980, základ kapely L.Hatle, P.Volanský a V.Volanský. Dnešní podoba kapely je L.Hatle, R.Kolář, P.Volanský, L.Verner a J.Prager.


Celým dnem Vás provede moderátor rádia Černá hora - Petr Ticháček.
O přestávkách budou probíhat soutěže o ceny, prezentace piv a další zajímavosti.


Program z 1. ročníku 2018

Generální partner Generální partner
Generální partner
Mediální partner Mediální partner
Mediální partner
Zvuk a osvětlení zajištuje Zvuk a osvětlení
Ochutnejte pivo těchto značek