Program pro 6. ročník - 26.8.2023


Seven České Budějovice

Kirk Běhunek & SEVEN (ČB)

Ukázka

14:00

Když v létě 1995 odešel zpěvák Petr Kolář z českobudějovické kapely Whitelight do Prahy, bylo více méně jasné, že i přes intenzivní konkurzy nelze tento výjimečný hlas nahradit. Na konci téhož roku však Honza Kirk Běhunek zjistil, že bez hudby jeho další život nemá smysl. Na popud Miloše Dodo Doležala začala povstávat myšlenka na natočení instrumentální desky. Ještě do konce roku 1996 se název kapely mění na Seven. Kapela během let účinkovala například na festivalu Masters of rock. Členové kapely jsou Honza Kirk Běhunek (kytara), Jirka Kombi Komberec (zpěv), David Vrba (bicí), Vojtěch Zícha ml. (kytara)


Krkonošské matky

Krkonošské matky

Ukázka

16:00

Kapela Krkonošské matky vznikla jak jinak než u piva, toho Trutnovského, v hlavách dvou z kapelníků. Brzo se nakazil třetí a vznikl název Krkonošské matky. Rok 2018 přinesl výborného parťáka i zkušebnu. A tak kapela vyrazila na cestu. Hrajou výhradně vlastní skladby. Držte jim palce a podpořte je.
Členové kapely: Ríša, Honza, Adam a Lukáš


Jakub Děkan

Jakub Děkan

Ukázka

17:15

Jakub Děkan je český zpěvák z Liberce, který spolupracuje se skupinou ATMO Music a s Paulie Garandem. Kromě hudby se věnuje moderování společenských akcí a večírků.
Společně se zpěváky Pavlem Calltou a Martinem Harichem objel několik českých měst v rámci turné Redhead Music Tour v roce 2016. V roce 2017 pak jarní turné se zpěvákem Pekařem s názvem Malý Velký Tour.
Nyní také koncertuje se svou vlastní skupinou Jakub Děkan & band. Na jeho koncertech můžete kromě sólo singů jako je Řidičák, Já vím a Děda slyšet také single Lea. Jakub se jeví jako pozitivní člověk a své vystoupení vždy doprovází humornými poznámkami a tanečními kreacemi.


Alkehol

Alkehol

Ukázka

19:00

Nápad na založení skupiny se objevil již v roce 1991, kdy se Ota Hereš (zpěv) a Petr Buneš (kytara), rozhodli složit ne-trashmetalové písně s hospodskými texty.
Kapela nahrála také několik hymen pro sportovní kluby např. pro fotbalový tým AC Sparta Praha nebo hokejový tým HC Kometa Brno. Další členové kapely jsou Jan Bartoš (baskytara), Radek Sladký (bicí).


Vaťák

Vaťák

Ukázka

21:00

Místní Královédvorskou kapelu VaŤák, není třeba nejak moc přestavovat. Od roku 2003 po rozadu kapely White Baron, hraje největší hity od nejznámější a nejpopulárnější české kapely KABÁT. Členové kapely jsou Ivan Mann (Baskytara, sbory), Kamil Hroch (Kytara). Miroslav Koutník (Zpěv), Petr Páleník (Bicí) a Dan "Waltr" Komárek (Kytara).


Mr. Moss

Mr. Moss

Ukázka

23:15

Závěr večera bude patřit kapele Mr.Moss z Hradce Králové.
Elektroswingová kapela Vás rozproudí svými elektrizujícími rytmy, v ukázce si můžete poslechnout jejich debutový singl Swinging with ya Baby.


Celým dnem Vás provede moderátorka Marcela Robková.
O přestávkách budou probíhat soutěže o ceny, prezentace piv a další zajímavosti.


Program z 5. ročníku 2022

Program z 4. ročníku 2021

Program z 3. ročníku 2020

Program z 2. ročníku 2019

Program z 1. ročníku 2018

Generální partner
Generální partner - Kooperativa
Mediální partner
Letos budeme čepovat